Wersja kontrastowa

Portal

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA

Hasło może zawierać litery, cyfry i znaki specjalne oraz musi być dłuższe niż 6 i krótsze niż 50 znaków.

Platforma e-learningowa Centralnego Biura Antykorupcyjnego jest portalem edukacyjnym oferującym bezpłatne szkolenia antykorupcyjne dla wszystkich zainteresowanych tematyką korupcji.
  • W celu świadczenia w/w usługi Centralne Biuro Antykorupcyjne pozyskuje od osób zainteresowanych: imię, nazwisko, adres e-mail oraz pseudonim (login).
  • Administratorem danych osobowych jest Szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego z siedzibą w Warszawie, przy Al. Ujazdowskich 9.
  • Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 poz. 922, t.j.).
  • Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich modyfikacji.
  • W celu usunięcia danych osobowych z bazy Platformy e-learningowej CBA należy wysłać maila z prośbą o ich usunięcie na adres Zespołu Wsparcia Technicznego Platformy: pomoc_elearning@cba.gov.pl.
  • Dane podawane są dobrowolnie przez osoby, których dotyczą.
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 poz. 922, t.j.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne z siedzibą w Warszawie, przy Al. Ujazdowskich 9 w celu zarejestrowania się na portalu edukacyjnym Platforma e-learningowa CBA.
Przeczytaj politykę prywatności
Informacja

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.
Po wypełnieniu powyższych pól i kliknięciu na przycisk "Zapisz", informacja o aktywacji konta zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email.